Légy csapatunk tagja, tartozz közénk Te is!

A CHS cégcsoport tagja a C Szerviz Kft.

Szerviztechnikus

munkatársat keres

Milyen feladataid lesznek?

  • Notebook, laptop, PC szervizelése, javítása, karbantartása
  • Kapcsolattartás a cég ügyfeleivel, telefonon, e-mailben
  • Munkához kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Mit várunk az új csapattagtól?

  • Minimum középfokú informatikai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó műszaki affinitás
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Nyitott, megbízható személyiség

Miért érdemes hozzánk csatlakozni?

  • Modern, sikerorientált munkakörnyezet
  • Szakmai tréningek
  • Kihívást jelentő feladatok, fejlődési lehetőségek
  • Versenyképes jövedelem
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Irodai masszázs, angol tanfolyam, csapatépítők és AYCM lehetőség

A munkavégzésre Budaörsön kerül sor, de ne aggódj, hiszen a munkavégzés helyére céges autóbusz indul a Déli pályaudvarról.

Ha felkeltettük érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod email címünkre!