Légy csapatunk tagja, tartozz közénk Te is!

Csatlakozz a C Szerviz Kft. (CHS cégcsoport) csapatához

Ügyfélszolgálatos/Call Center munkatárs

pozícióba!
Amiért érdemes minket választanod:
  • A kihívásokkal telibb időszakokban is zavartalanul, teljes gőzzel működik a szervezetünk, támogatva kollégáinkat és családjaikat.
  • Büszkék vagyunk arra, hogy kollégáink nagyrésze évek óta, de vannak, akik már a kezdetektől erősítik csapatunkat.
  • A 200 fős állományunk csupa tapasztalt vezetőből és képzett szakemberből áll, akik nem csak szaktudásuk miatt kiemelkedők, hanem kedves, együttműködő, támogató emberek is egyben.
  • Rugalmas munkaidővel rendelkezel és lehetőséged van Home Office-ból dolgozni.
  • Bármikor számíthatsz a csapat segítségére, támogatni fogják az elképzeléseidet.

Amit mi tudunk nyújtani a számodra:
  • Versenyképes fizetés, amely évente felülvizsgálatra kerül
  • Üzleti kapcsolatok építése gyártóinkkal, partnereinkkel
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség az áruházunkban
  • Céges busz biztosítása
  • Céges tanfolyamok, nyelvoktatás, gyártói rendezvények
  • Csapatépítők, családi napok, ünnepségek

Egy munkanapod az alábbi feladatokból fog állni:
  • Szervizünkbe beérkező ügyfelek/partnerek udvarias, gyors és pontos kiszolgálása, valamint hívások és e-mailek, chates üzenetek megválaszolása
  • Az ügyfelek által bejelentett termékekkel kapcsolatos problémák, hibák munkalapra vétele, majd ezek továbbítása a szerviztechnikus és/vagy kereskedő kollégák felé
  • Ügyfelek tájékoztatása a folyamatban lévő javításokról, megrendelésekről
  • Ügyfelek igényeinek, elvárásainak, kéréseinek rugalmas és teljeskörű kezelése

Amit az új csapattagtól elvárunk:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Legyen 1-2 év tapasztalatod hasonló munkakörben
  • Légy nyitott a számítástechnika és kereskedelem világára
  • Használd magabiztosan az MS Office programokat
  • Alapszintű angol nyelvtudás

A munkavégzés helye Budaörs, de közelebb vagyunk, mint gondolnád – székhelyünk könnyen megközelíthető az ingyenes 288-as budaörsi járattal (Franktanya megálló) vagy vonattal, amely Kelenföldről csak egy megálló, illetve céges autóbusz is indul hozzánk a Déli pályaudvarról.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, érzel magadban elhivatottságot, hogy csapatunk tagjaként közösen érjünk el további sikereket, várjuk fényképes önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével.